101 Çanak Okey – Mynet Apk

1.3.9

Download APK
4.8/5 Votes: 37,295
Updated
March 17, 2022
Size
60M
Version
1.3.9
Requirements
4.4 ve sonrası
Get it on
Google Play

Report this app

Description

101 Çanak Okey – Mynet Apk

En zevkli en heyecanlı one zero one Çanak Okeyi Sende Oyna!

Haydi sen de Türkiyenin İLK ve MİLLİ one zero one Okey Oyununu ÜCRETSİZ indir ve one zero one oyna!

Milyonlarca kişi tarafından severek oynanan İLK ve MİLLİ 101 Çanak Okey oyunu yenilenmiş canak özelliğiyle artık çok daha heyecanlı, üstelik diğer a hundred and one 0key oyunlarından daha adil, daha hızlı ve HD kalitesinde a hundred and one Okeyde milyonlarca Facebook oyuncusuna karşı one hundred and one yüzbir okey oyunu oynarken sohbet keyfini de yaşa!

one zero one canak okey HD kalitesinde 101 okey oynama keyfi, zorlu rakipler ile katlamalı veya katlamasız oyun seçenekleriyle, her yerde yüzbir okey canak özelliği ile seninle…

3G, Edge veya Wi-Fi üzerinden on line olarak, Facebook Okey arkadaşlarınla ya da milyonlarca Facebook Okey oyuncusu ile yüzbir Keyfini 101 canak okey oyununda Çanak kırarak yaşa!

Online olan Facebook arkadaşlarının masalarına tek tıkla bağlaşıp en zevkli en fun one zero one okey keyfini en more one zero one okey heyecanını yaşa!

Mynet Okey tarafından geliştirilmiş olan Türkiyenin en eğlenceli yüzbir oyunu artık Androidde! İnternet olan her yerde a hundred and one Okeyi more haliyle oynayabilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilir canak kırarak milyonlarca çip kazanabilirsiniz!

Sakın unutma daha çok one hundred and one 0key oynadıkça daha çok kazanma şansı mevcut böylece rakipleri devirerek yüzbir oyun aleminin korkulan saygı duyulan oyuncusu ol.

************

one zero one Çanak Okeyi Facebook hesabınızla ya da misafir girişi yaparak oynayabilirsin.
a hundred and one Çanak Okeye her gün gelerek bonus çiplerini kolayca temin edebilir ve yüzbir keyfinizi daha da arttırabilirsiniz. Unutmayın her gün oyuna gelerek daha çok çip kazanabilirsin!

101 0key oyunu geleneksel Okeyden farklı olarak daha fazla taşla oynanan bir oyundur. A hundred and one Okey nasil oynanir bilmiyorsan üzülme. Oyun içinde yer alan yardım bölümünden yüzbirin nasıl oynandığını öğrenebilirsin. Kısa zamanda one zero one yüzbir Okey devleri ile kapışabilirsin ve belki de a hundred and one 0key şampiyonu olabilirsin.

101 0key özellikleri nelerdir ve 101 Okey nasil oynanir:

– canak one zero one okey tamamen gerçek insanlarla oynanan on line one hundred and one 0key oyunudur.
– canak one zero one okeyde tamamen gerçek masa deneyimi sunulur. Her bir oyuncu kendi perlerini önünde açar ve diğer oyuncuların da alanına taş işler.
– canak one zero one okeyde okey atarak, elden biterek ya da çifte giderek tüm masalardan biriken canak kıralabilir ve milyonlarca bedava çipe sahip olabilirsin.

101 Çanak Okey – Mynet Apk

Tek bir uygulama ile her cihazda çalışabilmektedir.
– canak one zero one okey greater hali ile ve okey hd hali ile net olan her yerde (Edge, 3G ve Wireless) her an takılmadan rahatça oynanabilir.
– canak one zero one 0key oyununda taşlarını işlerken, işleyeceğin alanı rahatça seçebilirsin.
– canak one zero one okeyde ile oyun keyfini Eşli olarak da yaşayabilirsin.
-canak a hundred and one 0key asla adiliyetsizliğe izin vermez ve kazanılan çipler kimin şansı ise veya kim iyi ise o sahip olur.
– canak one zero one 0key oyununda yardımlı oyun özelliğiyle işler taşları daha rahat görebilirsin.
– canak 101 0key oyununda 1,3,5 ve 7 ellik masalarda dilediğin gibi oynayabilirsin.
– canak a hundred and one 0key oyunumuzda katlamalı oyunlarda yere açtığınız yüksek seriler ile rakiplerini zor duruma düşürebilirsin ve canak 101 okey in kralı saygı duyulan oyuncusu olabilirsin.
– canak one hundred and one 0key oyununda hemen Oyna ile beklemeden canak one hundred and one okey oynamaya başlayabilirsin, one hundred and one okey greater haliyle anına an katsın.
– Mynet one zero one Yüzbir Çanak Okey oynayan arkadaşlarının masasına gidebilir ya da onları masana davet edebilirsin.
– Çiplerin biterse oyun içinde temin edebilir, ve 101 yüzbir okey keyfine devam edebilirsin.

Daha fazla oyun keyfi için
http://mobil.Mynet.Com

Video

Images

Download links

How to install 101 Çanak Okey - Mynet Apk APK?

1. Tap the downloaded 101 Çanak Okey - Mynet Apk APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.