51 Okey Apk

1.11.3

Download APK
4.7/5 Votes: 663
Updated
September 23, 2021
Size
22M
Version
1.11.3
Requirements
4.4 ve sonrası
Get it on
Google Play

Report this app

Description

51 Okey Apk

51 Okey oyna. 51 Okey, yapay zekası, zengin görsel efektleri, basit, kullanışlı arayüzü ile amaca uygun 51 okey oyunu indir. İnternetsiz, bilgisayara karşı fifty one okey oyna. Ücretsiz 51 oyna. Herkese iyi eğlenceler.

fifty one Okey Özellikleri:
– Google Game Play Service,
– Başarılar,
– Sıralamalar,
– İstatistikler,
– Görevler,
– Seviyeler.

Ayarlar:
– Oyun Hız Ayarı,
– Akıllı Taş Dizme açık / kapalı

Oynanış:
– Ele ilk başlayacak kişiye 15, diğer oyunculara 14 taş dağıtılır.

Yere daha önce seri açan yoksa, ıstakanızdaki seri perlerin rakam değerleri toplamı 51 ve üstü olmalı. Daha önce seri açan birisi varsa, en son seri açanın açtığı değerden 1 fazla değerde açma yapabilirsiniz.

– Çift alanına açmak için en az 4 çift periniz olmalı. Çift alanına açmada, seri alanına açmadaki gibi arttırma kuralı(son açandan daha fazla açma) yoktur.

– Sıra length geldiğinde, soldan veya yerden taş çekiyordunuz. Elli bir okey oyununda yerden taş çekin. Hemen soldan taş çekme alışkanlığını bırakın. Soldan çekebilmenin koşulları var.

– Aynı renkli taşlardaki 12 13 1 dizilişi per olarak kabul edilmiyor.

– Gösterge gösterme yoktur.

– Okeyde, elinizdeki taşların tamamının according to olmasını sağladıktan sonra, artan bir taşı yerdeki göstergenin üzerine bırakıp eli siz kazanıyordunuz. 51 okeyde, göstergenin üstüne taş atma diye bir şey yoktur. Yerde, çekilecek taş kalmamışsa, sıra kendisinde olan oyuncu yana taş attığı anda el biter. Veya sıra kendisinde olan oyuncunun ıstakasında 1 taş kalmışsa, bu taşı yana attığı anda el biter.

Istakadanızdaki perlerin rakam değerleri toplamı, 51 den fazla veya 51 e eşitse, bu perleri yere açabilirsiniz. Sıra sizde olmalı ve yerden veya yandan taş çekmiş olmalısınız. Bu şekilde ilk defa yere açtıktan sonra, oyunda seri açmış olarak gösterilirsiniz. Eğer daha önceden yere seri açmış iseniz, ıstakanızda oluşturduğunuz herhangi bir peri, koşul olmadan yere açabilirsiniz.

51 Okey Mod download

Yere daha önce açan olmamışsa perlerin rakam değerleri toplamı fifty one ve üstü olmalı. Daha önce seri açan birisi varsa, ıstakanızdaki perlerin rakam değerleri toplamı o kişinin açtığı değerin bir fazlası olmalı. Örneğin ilk açan kişi 54 ile açtı. Bu durumda en az 55 ile açılabilir. İkinci açan fifty seven açtı. Sonraki açacak kişi en az 58 ile açabilir. Son açandan en az 1 fazla olmalı.

Sıra size geldi, yerden taş çektiniz. Istanızdaki çiftli perlerin sayısı four ve üstü ise çift alanına bu perleri açabilirsiniz. Bu şekilde çift açtıktan sonra, oyunda çift açmış olarak gösterilirsiniz. Çift açmada arttırma kuralı yoktur. En son çift açanın açtığı çift sayısından fazla açmak gibi bir kural yoktur. Her zaman four çift ile açılabilir.

Daha önceden yere seri veya çift açtınız. Tekrar sıra size geldi. Yere açılmış perlerin devamı olabilecek bir taş ıstakanızda varsa, bunu bu per gruplarının soluna veya sağına koyabilirsiniz. Buna işleme denilir.

– Daha önce çift açmışsanız, yerdeki seri perlere de işleme yapabilirsiniz. Ancak ıstakanızdaki seri perleri, yerdeki boş bir satıra açamazsınız.
Sadece önceden açılmış seri perlere işleme yapabilirsiniz. Veya ıstakanızda çift peri varsa, bunu çift alanına açabilirsiniz.

– Daha önce seri açmışsanız, yerdeki perlere işleme yapabilirsiniz. Istakanızdaki seri perleri, yerdeki boş bir satıra da açabilirsiniz. Istakanızda çift according to varsa, bunu çift alanına açabilmeniz için daha önceden en az bir kişi çift alanına açmış olmalı.

NOT:
– OYUNDA PUANLAMALAR VE İSTATİSTİKLER ANLIK OLARAK GÜNCELLENMEZ

Images

Download links

How to install 51 Okey Apk APK?

1. Tap the downloaded 51 Okey Apk APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.